O Realitní tržnici
Kontaktní adresa:

Realitní tržnice s.r.o.
Dělnická 7
Holešovice
17000 Praha 7
IČ: 242 29 695

Po - Pá (9:00 - 17:00)

info@realitnitrznice.cz
tel: +420 608 995 000

O Realitní tržnici

Realitní tržnice vznikla pro všechny osoby zabývající se prodejem nemovitostí. Na Realitní tržnici se stáváte prodávajícím - makléřem s realitami. Jaká je zde pro Vás provize? 100%! Vše máte pod kontrolou. Vy rozhodujete, kde a jak dlouho se bude nabízená nemovitost prezentovat.

Pomocí Realitní tržnice chceme zefektivnit prodej nemovitostí

Realitní tržnice nenabízí prezentaci nemovitostí pouze na svých webových stránkách. U nás vložíte nabízenou nemovitost a rozmyslíte se, kde všude a jak dlouho chcete své nemovitosti prezentovat. Z jednoho místa ovládáte prezentaci on-line na největších a nejdůležitějších webových portálech v České republice. Máte neustále přehled o svých nákladech. Veškeré informace o vynaložených nákladech najdete ve svém profilu.

Peněženka

Jako platidlo využívá Realitní tržnice tzn. Kreditů označovaných zkratkou Kr. Jejich nákup si můžete zajistit dobitím peněženky. Peněženku můžete dobít hotově nebo pomocí on-line plateb přes spolehlivé poskytovatele PayU nebo Paysec. Umožní Vám vstup na Váš účet, zaplatit platební kartou, poštovní poukázkou a dalšími způsoby on-line, přestože by jinak běžný převod peněz trval i několik dnů. Tímto způsobem si nabijete svou peněženku kdykoliv, bezpečně a hned.

Typy účtů

Standard

doporučujeme při menším počtu nemovitostí

  • export nemovitostí na inzertní servery
  • využívání kanceláře pro makléřskou činnost v otevírací době v Praze
  • připojení k internetu v kanceláři v Praze

Paušál

doporučujeme při větším počtu nemovitostí

  • snížená sazba za export
  • využívání databáze s neomezeným počtem nemovitostí
  • využívání kanceláře pro makléřskou činnost v otevírací době v Praze
  • připojení k internetu v kanceláři v Praze
  • jednací místnost pro podpisy smluv v Praze s asistenční službou
  • tisk dokumentů potřebný pro podpisy smluv
  • monitoring soukromé inzerce zdarma

Nabídka služeb zdarma

Realitní tržnice je portál, jehož návštěvníci kupují nebo prodávají nemovitosti. S prodejem a koupí nemovitosti jsou spojené služby. Kupující potřebuje zajistit financování, pojištění, vymalovat, uklidit, předělat jádro v bytě, skříně na míru, upravit zahradu, navrhnout interiér. Prodávající odhad nemovitosti, právní servis, úschovu peněz, stěhovací službu a spousty dalších.
Zaregistrujte se bezplatně a nabízejte své služby, které lidé při prodeji nebo koupi nemovitosti vyhledávají. Buďte tam, kde Vaše služby potřebují.

Hodnocení služeb

Všechny nabízené služby můžete hodnotit. Můžete se vyjádřit, jak jste se službou byli nebo nebyli spokojeni. Můžete tak dát vodítko ostatním na co si mají dát pozor nebo doporučit kvalitní služby. Pozor však co píšete. Nedoporučujeme psát pomluvy nebo se zkoušet někomu ublížit. Hodnotit mohou pouze registrovaní uživatelé a v případě, že hodnocený se bude cítit poškozen, předáváme veškeré informace k zákonnému vyřešení sporu.


Realitní tržnice