Aktuality
Kontaktní adresa:

Realitní tržnice s.r.o.
Dělnická 7
Holešovice
17000 Praha 7
IČ: 242 29 695

Po - Pá (9:00 - 17:00)

info@realitnitrznice.cz
tel: +420 608 995 000

Aktuality

 • Napsali o nás
  Autor: Aleš Flígr

  PRESS
  http://www.cianews.cz/tiskove-zpravy-press/realitnitrznice-cz-cerstvy-vitr-na-realitnim-trhu/

  RealitníTržnice.cz – čerstvý vítr na realitním trhu

  14.05.2012 - 10:40 | Tisková zpráva
  Na český trh vstoupil ambiciózní realitní projekt s názvem RealitniTrznice.cz. Jedná se o portál, na němž se setkávají prodávající i nakupující v oblasti realit, a to z řad soukromých osob i nezávislých realitních makléřů. RealitníTržnice.cz snižuje náklady při realizaci prodeje a koupě nemovitostí na nejnižší možnou míru, přitom zachová očekávaný komfort a ochranu investice pro kupujícího. RealitníTržnice.cz konkuruje inzertním portálům, realitním kancelářím, ale také internetovým realitním serverům.

  „K vytvoření takového druhu služby nás inspirovala situace na trhu," říká k uvedení RealitníTržnice.cz její zakladatel Aleš Flígr a pokračuje: „V průběhu finanční krize došlo k výraznému snížení zájmu lidí o investice do nemovitostí prostřednictvím developerů nebo realitních kanceláří. Jejich ceny jsou vnímané jako nejvyšší a zákazníci nevidí důvod, proč by měli za prodej bytu nebo domu dávat prostředníkovi velkou provizi či provizi platit vůbec." Na druhé straně platí, že realitní kancelář většinou zajistí také doplňkové služby v podobě vyřízení hypotéky nebo právního servisu.

  RealitníTržnice.cz je místem, kde se potkává realitní nabídka s poptávkou, nemovitost zde mohou inzerovat jak soukromé osoby, tak nezávislí realitní makléři. Všechny inzeráty, které uživatelé chtějí, jsou zároveň exportovány na velké realitní portály, zvyšuje se tak šance na rychle uskutečněný obchod. Za zveřejnění inzerátu mohou prodávající zaplatit jednorázový poplatek nebo využít paušálních plateb a inzerci si dlouhodobě předplatit. A v tomto případě se zaplatit si poplatek v řádu korun opravdu vyplatí - realitní makléři totiž nedostávají provizi od své mateřské realitní kanceláře, ale napřímo ze zrealizovaného obchodu. Mohou tím pádem nabídnout zajímavější cenu a přitom na prodeji vydělat. Soukromé osoby se díky inzerci na serveru RealitníTržnice.cz dostanou se svou nabídkou i na jinak nedostupné velké realitní portály a zvýši tak šanci na rychlé získání kupce.

  Kupující i prodávající mohou navíc využívat doplňkových služeb RealitníTržnice.cz, mezi které patří třeba kancelář k podpisu smlouvy nebo pro jakékoliv obchodní jednání, ale také možnost konzultace s právníkem, služby asistentky, hypotečního nebo finančního poradce. Vše s cílem poskytnout komplexní realitní servis za rozumné ceny. „Do budoucna plánujeme rozšířit okruh služeb na vše, co jakkoliv souvisí s bydlením. Návštěvníkům tak bude stačit znát jen naši webovou stránku, aby našli prověřené malíře, instalatéry nebo stěhovací službu," uzavírá Flígr.


  Zpět na přehled novinek

  08 Leden 2012